Ndërlidhjet

MOSKË


Kryeministri i Indisë, Atal Bihar Vaxhpaji, dhe presidenti rus, Vladimir Putin, po diskutojnë zgjerimin e bashkëpunimit ushtarak, ekonomik dhe kërkimet shkencore mes dy vendeve. Pritet që dy vendet të nënshkruajnë një morri marrëveshjesh bashkëpunimi.
XS
SM
MD
LG