Ndërlidhjet

BAGDAD


Shpërthime dhe të shtëna të shumta janë dëgjuar sonte në kryeqytetin e Irakut.
Zëdhënësi i ushtrisë amerikane tha se trupat e Shteteve të Bashkuara kanë ndërmarrë goditje nga toka dhe ajri kundër atyre, që ai i quajti si "objektiva të armikut".
XS
SM
MD
LG