Ndërlidhjet

TIRANË


Kandidati i Partisë Demokratike për Bashkinë e Tiranës Spartak Ngjela ka deklaruar se do të fillojë revoltat dhe protestat masive për votën e lirë.
Këto deklarime Ngjela i bëri pas shpalljes të rezultateve nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, sipas të cilave, fituesi i zgjedhjeve në Tiranë është kandidati i Partisë Socialiste, Edi Rama.
XS
SM
MD
LG