Ndërlidhjet

NJU JORK


Sekretari i përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara Kofi Annan u ka bërë thirrje Teheranit dhe Agjencisë Ndërkombëtare Bërthamore të bashkëpunojnë për t'i zgjidhur dallimet rreth programit bërthamor të Iranit.
Ministri i jashtëm Kamal Kharrazi tha sot se Irani ka bërë më shumë se sa ka kërkuar agjencia.
XS
SM
MD
LG