Ndërlidhjet

PARIS


Zjarri ka dëmtuar rëndë një shkollë hebreje në rrethinat e Parist. Ministri i brendshëm francez, Nikolas Sarkozi tha se ishte një sulm i qëllimshëm me karkater racist dhe antisemit.
XS
SM
MD
LG