Ndërlidhjet

PRISHTINË


Sekretari i përgjithshëm i NATO-s George Robertson arriti për vizitë lamtumirëse në Kosovë.
Robertson në aeroportin e Prishtinës, nga Brukseli arriti bashkë me shefin e UNMIK-ut Harri Holkerin.
Gjytë vizitës në Kosovë, Robertson do të takohet me komandantin e KFOR-it Holger Kammerhoff, presidentin Ibrahim Rugova, kryeparlamentarin Nexhat Daci dhe kryeministrin Bajram Rexhepi.
XS
SM
MD
LG