Ndërlidhjet

BANJA LUKA


SFOR, forca paqeruajtëse e NATO-s në Bosnjë-Hercegovinë, ka zbuluar një sasi të madhe armësh në një pyll të qytetit Gradishka në pjesën e kontrolluar nga serbët.
Në mesin e armëve të gjetura kishte anti-tanke, raketa kundër ajrore, granata dhe mina anti-tanke.
XS
SM
MD
LG