Ndërlidhjet

LAS VEGAS


Policia në Las Vegas ka lëshuar një urdhër-arresti për yllin e muzikës pop, Michael Jackson, nën akuzat se ka ngacmuar seksualisht minorenë.
Avokati i Jackson, Brian Oxman, ka sqaruar se këngëtari akuzohet për ngacmim të një 12 vjecari.
"Kemi parë gjëra të tilla dhe më parë. Përgjigjja jonë është: Këtu jemi sërish. Michael është nën vëzhgim 24 orë në ditë për arsye që lidhen me mbrojtjen e tij kundër këtyre pretendimeve", tha avokati i Michael Jackson.
XS
SM
MD
LG