Ndërlidhjet

SHKUP


Policia dhe ushtria e Maqedonisë i kanë shtuar masat e sigurisë në kufinjtë e vendit, kurse do të shtohet edhe siguria e ambasadave në Shkup, kanë paralajmëruar ministritë e Brendshme dhe të Mbrojtjes.
Zëdhënësja e policisë Marija Kontevska tha sa masat ndërmerren përkundër njoftimeve se në Maqedoni nuk ka prani të Al Kaidës.
XS
SM
MD
LG