Ndërlidhjet

PRISHTINË


Kryebashkiaku i Nju Jorkut Michael Bloomberg sot qëndron për vizitë në Kosovë.
Gjytë qëndrimit në Prishtinë, Bloomberg është takuar me presidentin e Kosovës Ibrahim Rugova dhe kryeministrin Bajram Rexhepi.
XS
SM
MD
LG