Ndërlidhjet

ZAGREB


Zgjedhjet parlamentare në Kroaci janë zhvilluar sipas standarteve ndërkombëtare ka bërë të ditur Organizata për Siguri dhe Bashkëpunim në Evropë. OSBE gjtihashtu ka theksuar punën profesionale të mediave gjatë fushatës.
XS
SM
MD
LG