Ndërlidhjet

LONDËR


Britania e ka mbyllur ambasadën e saj në Bullgari për shkaqe sigurie.
Zëdhënësi i ministrisë së jashtme britanike tha se ambasada është mbyllur pas "informatave të pranuara".
Gjatë fundjavës Britania paralajmëroi mundësinë për sulme të reja në Stamboll dhe Ankara.
XS
SM
MD
LG