Ndërlidhjet

BRUKSEL


Sekretari amerikan i Mbrojtjes, Donald Rumsfeld arriti në Bruksel, ku nesër me zyrtarët e NATO-s do të bisedojë për një varg çështjesh të rëndësishme.
Bisedimet pritet të përqëndrohen në planet e Shteteve të Bashkuara për ri-radhitjen e trupave dhe bazave amerikane në botë, si dhe reduktimin e këtyre trupave në Bosnjë.
XS
SM
MD
LG