Ndërlidhjet

VLLADI-KAUKAZ


Të paktën 11 ushtarë rusë janë vrarë dhe 16 të tjerë janë palgosur në luftimët gjatë 24 orëve të fundit me kryengritësit çeçenë.
Ndërkohë, forcat ruse raportuan se kanë arrestuar rreth 200 njerëz në bastisjet e fundit në rajon.
XS
SM
MD
LG