Ndërlidhjet

MADRID


Spanja sot mban zi për 7 oficerët e shërbimit të inteligjencës spanjolle, që humbën jetën në Irak të shtunën e kaluar.
Në ceremoninë e tyre të varrimit, që u mbajt sot morrën pjesë dhe mbreti spanjoll, Juan Carlos, dhe kryeministri Jose Maria Aznar.
XS
SM
MD
LG