Ndërlidhjet

LONDËR


Policia britanike ka arrestuar 4 persona nën dyshimin se po urdhëronin, planifikonin dhe përpiqeshin të realizonin një sulm terrorist.
Britania mbetet në shkallë të lartë të gatishmërie pas informacioneve të inteligjencës për rrezik të shtuar të sulmeve terroriste në territorin britanik.
XS
SM
MD
LG