Ndërlidhjet

TBILISI


Një delegacion amerikan arriti në Tbilisi për të biseduar me qeverinë e përkohshme të Gjeorgjisë lidhur me zgjedhjet e ardhshme presidenciale.
Shtetet e Bashkuara premtuan ndihmë në organizimin e zgjedhjeve presidenciale në 4 janar dhe zgjedhjeve parlamentare në 25 janar.
XS
SM
MD
LG