Ndërlidhjet

STAMBOLL


Vendet fqinje si Irani dhe Siria bashkëpunojnë në luftën kundër terrorizmit ndërkombëtar, tha ministri i jashtëm i Turqisë.
Abdullah Gyl gjithashtu tha se Turqia ende i kërkon përgjegjësit për sulmet terroriste në Stamboll që lanë 61 të vrarë.
XS
SM
MD
LG