Ndërlidhjet

TBILISI


Kandidati kryesor për presidentin e ri të Gjeorgjisë Mikhail Saakashvili tha se delegacioni amerikan që vizitoi Tbilisin, premtoi se do të ndihmojë ruajtjen e integritetit teritorial të vendit.
Delegacioni nga Shtetet e Bashkuara arriti në Tbilisi për të biseduar me qeverinë e përkohshme lidhur me zgjedhjet e ardhshme presidenciale dhe parlamentare.
XS
SM
MD
LG