Ndërlidhjet

SARAJEVË


Presidenti kroat, Stipe Mesic, ka filluar një vizitë dy ditore në Bosnjë – Hercegovinë.
Gjatë kësaj vizite që synon forcimin e mardhënieve dy palëshe Mesic do takohet dhe me përfaqësuesit e presidencës tre palëshe të Bosnjës.
XS
SM
MD
LG