Ndërlidhjet

PEKIN


Një ish mësues shkolle është dënuar me dy vjet burg nga autoritetet kineze për shkak të kërkesave që ka bërë përmes Internetit për më shumë liri të shprehjes dhe të shtypit në Kinë.
XS
SM
MD
LG