Ndërlidhjet

MITROVICË


Politikanët serbë të Kosovës, Oliver Ivanoviq dhe Dragisha Kërstoviq thanë në një konferencë për shtyp, se nuk pajtohen me standartet dhe me atë që është bërë deri tani lidhur me standartet, ndaj nuk morrën pjesë sot në publikimin e tyre.
Ndërsa nga Beogradi ka reaguar Nebojsha Coviq, i cili ka thënë se "standartet vihen mbi rezolutën 12-44".
XS
SM
MD
LG