Ndërlidhjet

BAGRAM


Ushtarët amerikanë kanë vrarë 2 gueril taliban dhe kanë zënë 3 të tjerë në një këmbim zjarri në Afganistanin Lindor.
Zyrtarët amerikanë kanë thënë se ushtarët u gjendën nën zjarr, ndërsa konflikti kishte zgjatur rreth një orë.
XS
SM
MD
LG