Ndërlidhjet

PARIS


Emisari special amerikan për lehtësimin e borxheve të Irakut, Xhejms Bejker, ka thënë se Franca dhe Shtetet e Bashkuara janë pajtuar për hapat drejt zgjidhjes së këtij problemi.
Xhejms Bejker, që ka shërbyer si sekretar shteti në fillim të viteve të 90-ta, ka shtuar se të dy vendet sot janë pajtuar se ujdia duhet të jetësohet vitin e ardhshëm në klubin e Parisit.
XS
SM
MD
LG