Ndërlidhjet

LONDËR


Muajin e ardhshëm do të fillojnë hetimet për vdekjen e princeshës Dajana, tha hetuesi i Mbretëreshës britanike.
Michael Burgess tha se hetimet për vdekjen e princeshës dhe shoqëruesit të saj Dodi Fayed, që e humbën jetën në në Paris në vitin 1997, do të jenë hetimet e para zyrtare të këtij lloji që ndërmerren në Britani.
XS
SM
MD
LG