Ndërlidhjet

UASHINGTON


Presidenti George Bush sot ka bërë një kontroll mjekësor të gjurit në spitalin ushtarak në Uashington.
Njoftimet rreth gjendjes së tij shëndetësore nuk u bënë publike.
Gjatë qëndrimit në spitalin Walter Reed, presidenti i ka vizituar ushtarët e plagosur amerikanë, si dhe sekretarin e shtetit Colin Powell, i cili iu nënshtrua një operacioni kirurgjik të hënën.
XS
SM
MD
LG