Ndërlidhjet

PRISHTINË


Njësitet e policisë dhe KFOR-it larguan sot një granatë dore të vendosur nën një makinë policie në Prishtinë.
Zëdhënësi i policisë Malcolm Ashby, tha se mjeti shpërthyes është larguar me sukses falë intervenimit të shpejtë, pa shkaktuar dëme materiale dhe pasoja në njerëz.
XS
SM
MD
LG