Ndërlidhjet

JERUSALEM


Ministri i jashtëm egjiptian, Ahmed Maher, tha se kryeministri izraelit Ariel Sharon është i vendosur për zbatimin e planit të paqes për Lindjen e Mesme.
Maher dhe Sharon janë takuar gjatë ditës në Jerusalem, me qëllim që të shtojnë përpjekjet për ringjalljen e planit të paqes.
XS
SM
MD
LG