Ndërlidhjet

DUSHANBE


180 kilogramë heroinë janë kapur në kufirin mes Uzbekistanit dhe Taxhikistanit, kanë bërë të ditur autoritetet taxhike. Të njëjtat burime thanë se gjatë këtij viti në kufirin me Afganistanin janë kapur 5 tonë heroinë.
XS
SM
MD
LG