Ndërlidhjet

MANAMA


Ambasada e Shteteve të Bashkuara paralajmëroi kërcënime nga sulme terroriste në Bahrein dhe u bëri thirrje shtetasve amerikanë ti shmangin vendet që frekuentohen nga perëndimorët.
Paralajmërimi vijoi dy ditë pasi qeveria amerikane e ngriti nivelin e sigurisë në shkallë kombëtare gjatë festave të fund vitit.
XS
SM
MD
LG