Ndërlidhjet

PRISHTINË


Kryetari i Kosovës Ibrahim Rugova e ka vlerësuar arritje të madhe për ekonominë e Kosovës faktin që buxheti për vitin 2004 do të realizohet nga të ardhurat e vendit.
Ky vendim tregon se Kosova mund ta krijojë buxhetin dhe ekonominë e saj, dhe se shkon në drejtim të pavarësimit ekonomik, ka thënë Rugova.
XS
SM
MD
LG