Ndërlidhjet

BEOGRAD


Ish komandanti i policisë i dyshuar për vrasjen e kryeministrit serb Zoran Xhingjiq e ka zgjedhur heshtjen në gjykimin që po mbahet në Beograd.
Zvezdan Jovanoviq tha se nuk i beson gjykatës dhe si mbrojtje do ta zgjedhë heshtjen.
Seanca e sotme sërish u përshkua me kritika nga mbrojtësit, të cilët thanë se gjykatësit nuk janë objektivë.
XS
SM
MD
LG