Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Ministri i Informatave i Pakistanit Rasheed Ahmed tha se grupet militante nga Kashmiri dhe Afganistani qëndrojnë prapa përpjekjes për vrasjen e presidentit Pervez Musharraf.
Ahmed tha se tashmë janë identifikuar të dy sulmuesit vetëvrasës të ndërlidhur në sulmin e së shtunës ndaj Musharrafit.
XS
SM
MD
LG