Ndërlidhjet

LONDËR


Pas hapjes së tregjeve devizore, euroja sot e arriti vlerën rekorde ndaj dollarit.
Sot në bursën e Londrës 1 euro vlente 1.2475 dollarë amerikanë.
Rritjen e pandërprerë të euros, ekspertët e shpjegojnë me deficitin tregëtar dhe buxhetor të Shteteve të Bashkuara.
XS
SM
MD
LG