Ndërlidhjet

PARIS


Franca u ka bërë thirrje forcave demokratike në Serbi të formojnë qeverinë e përbashkët.
Ministria e jashtme tha se tani nga liderët e forcave politike në Serbi varet formimi i shpejtë i qeverisë për ti çuar përpara reformat politike, ekonomike dhe sociale.
XS
SM
MD
LG