Ndërlidhjet

BEOGRAD


Kryeadministratori i Kosovës, Hans Hakerup, siç bën të ditur agjencia Rojters, sot pritet të atakohet me presdientin jugosllav, Vojisllav Koshtunica dhe me ministrin federal të punëve të jashtme, Goran Svillanoviq.
Nuk janë dhënë detaje të tjera.
XS
SM
MD
LG