Ndërlidhjet

JERUSALEM


Izraeli mbështet planin e shefit të CIA-s George Tenet për përfundimin e një dhune izraelito – palestineze, që ka përfshirë këtë hapësirë tash e tetë muaj më parë.
“Ne pranojmë propozimin e George Tenetit për një armëpushim të plotë dhe të pa kushte” deklaroi zëdhënësi i kryeministrit Sharon, Raanan Gissin.
XS
SM
MD
LG