Ndërlidhjet

PRISHTINË


Policia e UNMIK-ut ka njoftuar sot se ka konfiskuar 300 kallashnikovë, 1 mijë minahedhës, granata dore dhe municione të gjetura në një kamion në afërsi të Pejës. Automjeti mendohet të jetë nisur nga Bosnja dhe të ketë udhëtuar përmes Malit të Zi.
XS
SM
MD
LG