Ndërlidhjet

PRISHTINË


Zëdhënësi i forcave paqeruajtëse të KFOR-it, Axsel Jandesek, ka pohuar për agjensinë Frans Pres, se Igor Ivanov, ministër i Punëve të Jashtme dhe Sergei Ivanov, ministër i Mbrojtjes i Rusisë, do të vizitojnë të dielën Kosovën.
XS
SM
MD
LG