Ndërlidhjet

MOSKË


Vladimir Putin, do të vizitojë këtë fundjavë Jugosllavinë – pohojnë burime në Kremlin, të cilat saktësojnë se ftesa është bërë nga homologu i tij jugosllav, Vojislav Kostunica. Sipas raporteve, bisedimet Putin-Kostunica, pritet të fokusohen në gjendjen ne Kosovë dhe hapat drejt pavarësisë, që po ndërmerr Republika e Malit të Zi.
XS
SM
MD
LG