Ndërlidhjet

ZNAMENSKOYE, RUSI


Kryesuesi i rradhës i Organizatës për Siguri dhe Bashkëpunim në Evropë, Mircea Geoana, ka njoftuar rifillimin e misionit të OSBE-së në Çeçeni. Misioni u ndërpre para dy vjetësh për arsye sigurie.
XS
SM
MD
LG