Ndërlidhjet

SARAJEVË


Vërshimet e ujrave të shkaktuara nga rreshjet e furishme të katër ditëve të fundit, kanë detyruar mijëra njerëz në Bosnjen Qendrore dhe Veriore të lënë shtëpitë e tyre. Autoritetet kanë shpallur gjendjen e emergjencës në vend.
XS
SM
MD
LG