Ndërlidhjet

TIRANË


Prtesidenti i Shqipëris,Rexhep Mejdani në prak të zgjedhjeve parlamentare u ka bër thirrje bashkëkombasve të tij që të dalin të qetë dhe me mendje të këthjellët në votime si qytetar të Evropës.Dy partit rivale ndërkaq,ajo Socialiste në pushtet dhe Partia Demokratike sonte në Tiranë mbajtën mitingjet e fundit para heshtjes zgjedhore.
XS
SM
MD
LG