Ndërlidhjet

BEOGRAD


Agjencia zyrtare Irakiane e Lajmeve-INA raporton se një raketë ka goditur mbrëmë një lagje të Bagdadit dhe ka plagosur një person. Kjo agjenci citon zëdhënësin e policisë së Irakut të ketë thënë se agjentë nga Irani janë përgjegjës për sulmin, duke mos dhënë hollësi të tjera.
XS
SM
MD
LG