Ndërlidhjet

SARAJEVË


Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, lordi Xhorxh Robertson dhe 19 ambasadorët që e shoqërojnë, kanë arritur në kryeqytetin e Bosnjes, ku do të takohen me autoritetet më të larta vendore dhe kreun e përfaqësisë ndërkombëtare, Volfgang Petriç.
XS
SM
MD
LG