Ndërlidhjet

BEOGRAD


Zyrtarë në Serbi kanë mohuar sot, çdo përgjegjësi për rastin e vëllezërve Bytyqi. Alexander Djordjevic, ish-gardian në burgun e Prokupljes dhe Milisev Vucicevic, shef i policisë në Toplicë, kanë përgënjeshtruar cdo lidhje apo njohuri mbi vrasjen e tre shtetasve amerikanë me orrigjinë shqiptare.
XS
SM
MD
LG