Ndërlidhjet

GJENOVË


Për të dytën ditë rradhazi policia italiane ka përdorur gazin lotsjellës për të shpërndarë demonstruesit e shumtë në qytetin bregdetar të Italisë, Gjenovë, ndërsa mësohet se në përleshjet e djeshme janë plagosur 100 policë dhe civilë.
XS
SM
MD
LG