Ndërlidhjet

GJENOVË


Liderët e 7 demokracive më të industrializuara dhe Rusisë kanë deklaruar se një palë e tretë vëzhguese e pranuar nga izraelitët dhe palestinezët mund ti shërbejë rikthimit të paqes në Lindjen e Mesme dhe zbatimit të raportit Mitchell.
XS
SM
MD
LG