Ndërlidhjet

SHKUP


Një masë prej afro 3000 maqedonasish kanë demostruar mbrëmë para Parlamentit të Maqedonisë, të pakënaqur me planin për zgjidhjen paqësore politike të krizës .Ata kanë mbajtur pankarta me mbishkrime “NATO- jashtë” dhe “NATO dëshiron të albanizojë plotësisht vendin”.
XS
SM
MD
LG