Ndërlidhjet

OHËR


Vazhduan edhe sot bisedimet në Ohër ndërsa i dërguari i Shteteve të Bashkuara, James Pardew, përmes zëdhënësit të tij ka dhënë vlerësimin se “është bërë hap pozitiv në lidhje me çështjen e gjuhës”. Por pjesëmarrësit shqiptarë kanë shprehur rezerva rreth rrjedhës së bisedimeve dhe dinamikës së tyre.
XS
SM
MD
LG